Triggerpoint massage

Deze triggerpoint massage cursus voor particulieren leert je zelf de oorzaak van een klacht te achterhalen.

Cursus voor particulieren

Het leren zelf de oorzaak van een klacht te achterhalen lukt het best als je zoekt volgens een duidelijk protocol. Je leert dit prototcol in een cursus van 3 lessen van elk een uur.

Het Handboek Triggerpoint-therapie van Clair Davies gebruiken we als lesboek. Via www.triggershop.nl kun je het vast aanschaffen. Het protocol krijg je daarbij meegeleverd.

Als Triggerpointcoach ga ik verder dan alleen therapie geven: tijdens de sessie leer je hoe je zèlf een bijdrage kunt leveren aan je herstel. Zo ben je sneller van je klachten af en minder afhankelijk !

Kijk op www.triggershop.nl of jouw klacht er ook bij zit.

Inhoud van de cursus

Eerste les:

Je brengt je klacht(en) in kaart
Je leert ontdekken welke spieren hem/ze veroorzaken
Je leert één oefening voor zelfbehandeling

Volgende lessen:

Je doet verslag van je ervaringen en reslutaten
Je krijgt een vervolgbehandeling
Je leert extra tips en tricks voor je zelfbehandeling

Aanmelden
Laat je terugbellen voor meer informatie. Mail je nummer naar rob@vitaliteitsmassage.nl of bel mij op 06-1820 1005.

Referenties

Als triggerpointcoach gaat hij zo veel verder dan een triggerpoint-therapeut: na de behandeling leer ik hoe ik zèlf de juiste plekken masseer. Ik kan zo een bijdrage leveren aan mijn eigen herstel. Dat leer je bij de gewone fysio niet. Zo kom ik veel sneller van mijn klachten af!

– Anoniem

Rob Beenker weet heel beeldend uit te leggen hoe het werkt en wat ik moet doen. Het is eigenlijk veel makkelijker dan ik eerst dacht.

– Anoniem